• Klasa III

Edukacja wczesnoszkolna

Nowi Tropiciele. Edukacja wczesnoszkolna w klasie 3. Podręcznik Część 1-3

Nowi Tropiciele. Edukacja wczesnoszkolna w klasie 3. Podręcznik. Części 4-5

Agnieszka Banasiak, Agnieszka Bardzińska, Aldona Danielewicz-Malinowska, Jadwiga Hanisz, Agnieszka Kamińska, Rafał Kamiński, Ewa Kłos, Wawrzyniec Kofta, Beata Nadarzyńska, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.

Nowi Tropiciele - Karty ćwiczeń , części 1-5

Agnieszka Banasiak, Agnieszka Burdzińska, Aldona Danielewicz-Malinowska, Agnieszka Kamińska, Rafał kamiński, Beata Nadarzyńska, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.

Nowi Tropiciele- Karty matematyczne, części 1-5

Beata Szpakowaska, Dorota Zudnek, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.

DOTACJA

Język niemiecki; Język mniejszości narodowej

ich und du 3 neu Podręcznik do języka niemieckiego z płytą CD
          Kozubska Marta, Krawczyk Ewa, Zastąpiło Lucyna,