Uczniowie, nauczyciele oraz dyrektor
        Publicznej Szkoły Podstawowej nr 26 im. Książąt Opolskich w Opolu
        składają serdeczne podziękowania:

Podziękowania 2023/2024

• Radzie Rodziców i wszystkim rodzicom uczniów naszej szkoły  za współorganizację kiermaszu świątecznego.
        • Pani Agnieszce Adamczyk- Schönfelder  za przeprowadzenie prelekcji w ramach akcji „ Adwokaci rozjaśniają prawo” dotyczącej hejtu w internecie i odpowiedzialności uczniów za bezpieczne i świadomekorzystanie z mediów.

Podziękowania 2022/2023

• Panu Michałowi Królowi oraz Krzysztofowi Triebertowi za organizację transposrtu i przewiezienie mebli do sal szkolnych.
        • Radzie Rodziców i wszystkim rodzicom uczniów naszej szkoły  za współorganizację festynu szkolnego.
        • Panu Marcinowi Janickiemu za wykonanie banerów z napisami wykorzystywanych podczas imprez szkolnych
        • Pani Annie Szymańskiej za przekazanie owoców do świetlicy szkolnej
        • Radzie Rodziców i wszystkim rodzicom uczniów szkoły za współorganizację kiermaszu bożonarodzeniowego
        • Panu Piotrowi Burzawie oraz Panu Michałowi Król za wykonanie prac remontowo-budowlanych na terenie naszej szkoły.
        • Panu Grzegorzowi Nowakowi za naprawę elementów drewnianych piaskownicy.

Podziękowania 2021/2022

• Radzie Rodziców za pomoc przy organizacji festynu szkolnego, podsumowującego projekt "Erasmus+",
        • Rodzicom uczniów naszej szkoły za pomalowanie elewacji sali gimnastycznej,
        • Janowi Charciarkowi za zasponsorowanie pieczywa,
        • Radzie Dzielnicy i OSP w Grudzicach za wypożyczenie ławostołów
        • Państwu Popera za przekazanie sprzętu sportowego na rzecz szkoły
        • Radzie Rodziców za pomoc przy zakupie wyposażenia sali nr 8

Podziękowania 2019/2020

Dyrektor szkoły serdecznie dziękuje za zorganizowanie kiermaszu bożonarodzeniowego:

• Radzie Rodziców
        • Rodzicom uczniów klas I-VIII
        • nauczycielom i pracownikom  szkoły
        • Radzie Dzielnicy VI za użyczenie namiotów
        • ks. L. Makioli-proboszczowi parafii w Grudzicach
        • Nadleśnictwu Opole
        • Pani Annie Matejce Gospodartwo Rolno-Sadownicze Grudynia Wielka
        • Radiu Opole
        • panu Grzegorzowi Grabalskiemu za konferansjerkę i dobry humor na scenie
        • panu Krystianowi Kocotowi za oprawę muzyczną kiermaszu

Serdecznie dziękuję Rodzicom dzieci uczęszczających na zajęcia zespołu wokalnego za zaangażowanie
        i przygotowanie  smakołyków na spotkanie świąteczne zespołu.