• Nagrody i osiągnięcia

      • 2022/23

        imię, nazwisko  

        klasa  sukces

        Maja Kulik 

        Emilia Taskin

        VI

        III

        Laureatki MIkołajkowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej
        Pola Utko  IV I miejsce w Konkursie Poezji Patriotycznej w Opolu

        2021/22

        imię, nazwisko  

        klasa  sukces
        Szymon Tymecki 
        Wiktoria Drozd 
        VI Finaliści Diecezjalnego Konkursu Religijnego "Żak".
        Małgorzata Smaczniak  III Wyróżnienie w XXV Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla klas III.
        Ksawier Serek   V  III miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce

        Michalina Wiechecka 

        Jan Grzyb

        Małgorzta Szjada 

        IV 

        VII a

        III

        Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangurek".

        Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangurek".

        Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangurek".

        Małgorzata Szajda  III III miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym "I Ty zostań Pitagorasem"
        Franciszek Filipowicz
        Jakub Wydra
        Jan Grzyb
        VIIIb
        VIIa
        IV miejsce w Biegu Matematycznym im. Jerzego Nowika 
        Paweł Bartosz  VIIIb I miejsce w Wojewódzkich Zawodach w Narciarstwie Alpejskim 
        Franciszek Filipowicz VIIIb II miejsce w Wojewódzkich Zawodach w Narciarstwie Alpejskim 
        Drużyna Chłopców Piłka Ręczna VII-VIII IV miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Sportowych
        Zuzanna Bezara VIII b Uzyskała tytuł Finalistki Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego
        Hanna Kląskała VIII b Uzyskanie II miejsca w konkursie literacki pt. „Uwolnij swoją moc”
        Emilia Taskin II Uzyskała tytuł finalistki w Mikołajkowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej
        Aleksandra Czerny  II Uzyskała tytuł finalistki w Mikołajkowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej
        Reprezentacja chlopców VII-VIII Zdobycie I miesjca w Mistrzostwach Opola w Piłce Ręcznej
        Artur Gałęzyka I Uzyskanie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Co przyniesie jesień?"
        Reprezentacja dziewcząt  V-VII Zdobycie II miejsca w Mini Piłce Ręczniej Dziewcząt. 
        Aleksandra Żytkiewicz II Zdobycie wyróżnienia w konkursie plastycznym "W świecie zdalnego nauczania."
        Aleksandra Czerny II Zdobycie I miejsca w konkursie plastycznym "W świecie zdalnego nauczania."
             

          2020/21

        imię, nazwisko  

        klasa  sukces
        Aleksandra Żytkiewicz II Zdobycie wyróżnienia w konkursie plastycznym "W świecie zdalnego nauczania."
        Aleksandra Czerny II Zdobycie I miejsca w konkursie plastycznym "W świecie zdalnego nauczania."
        Zofia Woszek VIIb Powołanie na zgrupowanie ZPR w Gdańsku. 

        Olivia Balzasch
        Julia Rudnicka
        Jan Grzyb
        Łukasz Kokoszka

          Uczniowie uzyskali wysokie wyniki w konkursie matematycznym "Kangur".
        Zuzanna Kamińska  III Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Moja bezpieczna droga do szkoły"
        Julia Naglo

        VII b

         IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego

        Zuzanna Bezara

        VII b Konkurs plastyczny "Znaczek pocztowy upamiętniający 100 rocznicę III Powstania Śląskiego- Projekt."
        Mateusz Białek
        Daniel Gaida
        VI b Konkurs plastyczny "Znaczek pocztowy upamiętniający 100 rocznicę III Powstania Śląskiego- Projekt."
        Patryk Felger V Konkurs plastyczny "Znaczek pocztowy upamiętniający 100 rocznicę III Powstania Śląskiego- Projekt."
        Szymon Tymecki  V Finalista Diecezjalnego Konkursu Religijne "Żak"

         

                                                                                     2019/20

         

           

        Franciszek Filipowicz 

        Paweł Trocha  

        VIb


        III

         Bardzo dobry wyniki w Międzynarodowym Konkursie "Kangur   Matematyczny 2020."
        Linda Kaczmarczyk  VIb  Laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej
        Kamil Gola  VIII Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
        Michalina Wiechecka II Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Kroszonkarskim

        Maria Grzyb

        Malena Peszka

        Katarzyna Zydorek

        Kamil Gola 

        VIII

        VIII

        VIII

        VIII

        Wyróżnienie w I  Opolskim Biegu Matematycznym.

         Maja Kulik 

        JudytaOjeda- 
        Rodriquz

         III

         III

         
        Wyróżnienie w 23. Mikołajkowym Festiwalu     Piosenki Świątecznej.   

         Marianna
         Wiechecka
        VIb

         Wyróżnienie w konkursie plastycznym
         pt. "Nie uwolniaj dżina z butelki".

         

          Zuzanna
          Bezara

         VIb

         Finalistka XVII Wojewódzkiego Konkursu

        Pieśni Patriotycznej.

         Magdalena
         Kula
         III  Konkurs plastyczny

                                                                        2018/19

        imię i nazwisko klasa sukces
         Ignacy Smoliński VIII

        Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

        Zdobywca  tytułu „Opolski Orzeł 2019”

        Judyta Ojeda -Rodriquez
        Wiktoria Drozd

         

        II Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Wielkie Dyktando"
             
        Maja Kulik  II  I miejsce  na Festiwalu Piosenki Wiosennej i Dowolnej w kategorii klas I-III

         Linda Kaczmarczyk

        Malwina Begińska

         

        Va

          I miejsce  na Festiwalu Piosenki Wiosennej
        i Dowolnej w kategorii klas IV-VIII
         Aleksandra Kaczmarska  Va  II miejsce  na Festiwalu Piosenki Wiosennej
        i Dowolnej w kategorii klas IV-VIII
        Maja Kulik II I miejsce na festiwalu "Mikrofon i Ty" w kategorii klas I-III
        Zuzanna Jankowska Va I miejsce na festiwalu "Mikrofon i Ty" w kategorii klas IV-VIII
        Zuzanna Bezara Vb II miejsce na festiwalu "Mikrofon i Ty" w kategorii klas IV-VIII
        Judyta Ojeda -Rodriquez II Finalistka konkursu artystycznego "Opolskie Młode Talenty"

         

        2017/18

        imię i nazwisko  klasa   sukces 
        Maria Grzyb VI Zdobywczyni tytułu „Opolski Orzeł 2018”
        Ignacy Smoliński VII Zdobywca tytułu „Opolski Orzeł 2018”
         Natalia Okos
        Jacek Topola
         VII Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Kroszonkarskiego 
         Natalia Joszko VII  Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Artystycznego „Opolskie Ogrody Talentów”
        Fabian Okos VII II m. w Międzyszkolnym Konkursie
        Fizyczno-Chemiczny
        Ignacy Smoliński VII II m. w Międzyszkolnym Konkursie
        Fizyczno-Chemiczny
        Ignacy Smoliński VII  I m w XIX Wojewódzkim Konkursie
        Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
         Ignacy Smoliński  VII

         Laureat Wojewódzkiego Konkursu
        Języka Angielskiego

        Maria Grzyb VI Laureatka Wojewódzkiego Konkursu  Polonistycznego
         Maja Kulig I Im . w XIII  Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Polskiej „Mikrofon i Ty” w kategorii klas I-III
        Zuzanna Jankowska IVa I m . w XIII  Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Polskiej „Mikrofon i Ty” w kategorii klas IV-VII
        Maja Kulig I Im. na VIII Festiwalu Piosenki Wiosennej lub Dowolnej
        Zuzanna Bezara
        Zosia Woszek
        IVa Im.na VIII Festiwalu Piosenki Wiosennej lub Dowolnej
        Linda Kaczmarczyk,
        Ola Kaczmarska
        Malwina Begińska
        IVa II m. VIII Festiwalu Piosenki Wiosennej
        w kategorii zespołów
        Aleksandra Kaczmarska IV a I m. na VI Festiwal Piosenki Świątecznej i Zimowej
        Zuzanna Bezara IV a II m.na VI Festiwal Piosenki Świątecznej i Zimowej
         Jan Grzyb III a Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2018”

         Dawid Duda

        Wiktoria Drozd

        II  Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
        Paweł Bartosz
        Franciszek Filipowicz
        IV b Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
        Szymon Burzawa V Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
        Katarzyna Zydorek VI Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
        Kalina Golińska
        Mateusz Białek
        III Wyróżnienie w XXIII Międzyszkolnym konkursie ortograficznym klas III szkół podstawowych
         Maja Kulig  I II miejsce w IX Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Pisania „Kaligrafek”2018
         Kalina Golińska III  Nagroda w kategorii literackiej w XVIII Wojewódzkim Konkursie Literacko-Plastycznym
        Julia Charciarek III a II m. w Miejskim Konkursie Plastycznym „100-lecie Niepodległej Polski”
        Julia Okoń I Wyróżnienie w Międzyszkonym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym w Publicznej Szkole Podstawowej nr 20 im. Jana Dobrego w Opolu.
        Andrzej Krzemiński
        Szymon Burzawa
        V Wyróżnienie w konkursie na najciekawszą książkę niemieckojęzyczną dla dzieci
         Zuzanna Gralla
        Amelia Piątek
         III a I miejsce w Międzynarodowym
        Festiwalu Rysowania Zabrze 2018

         

        2016/17

        imię i nazwisko  klasa   sukces 
         Ignacy Smoliński  VI  

         Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

          Zdobywca tytułu  „Opolskiego Orła” 2017 

        Ignacy Smoliński VI III miejsce w kategorii klas VI w XVIII  Wojewódzkim Konkursie Wiedzy
        o Wielkiej Brytanii i  Krajach Anglojęzycznych
        Fabian Okos,
        Ignacy Smoliński
        VI I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Omnibus 2017”
        Zuzanna Bezara III I miejsce w XX Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim
         Aleksandra Zydorek  I  III miejsce w XX Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim
        Jan Grzyb  III bardzo dobry wynik
        w międzynarodowym konkursie matematycznym
        Kangur Matematyczny 2017
        Zuzanna Bezara III III miejsce na XII Festiwalu Piosenki Polskiej
        "Mikrofon i Ty” 
        Zosia Woszek,
        Zuzanna Bezara  
         III I miejsce  na XII Festiwalu Piosenki Polskiej
        "Mikrofon i Ty”  w kategorii duety
      • brak danych
    • Filtr

      • Rok szkolny
      • Przedmiot
      • Okręg
      • Szukaj
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 26 im. Książąt Opolskich w Opolu, ul. Groszowicka 12
      • szkola@psp26.opole.pl
      • (077) 454-05-74
      • ul. Groszowicka 12 45-517 Opole Poland
      • 754-23-36-007
      • 000698408
      • INTERNET COMMUNITY Adam Korzuch e-mail: korzuch@infoic.pl
      • Rada Rodziców w PSP nr 26 w Opolu działa na rzecz wychowawczej i opiekuńczej funkcji szkoły. Wspiera wiele przedsięwzięć organizacyjnych (kiermasze, festyny, Dni Patrona) gromadzi fundusze oraz uczestniczy w realizacji ważnych zadań szkoły. Działa w oparciu o swój regulamin.
      • 05 1240 3103 1111 0010 07910178
      • Rada Rodziców Funkcja Michał Król - przewodniczący Magdalena Kaczmarska - zastępca przewodniczącego
    • Logowanie